Naše služby

Webové stránky

Nejdůležitější fáze při vytváření webových stránek je rozbor Vašich potřeb, kde zjistíme Vaši hrubou představu o jejich vzhledu. Díky tomu jsme schopni vytvořit stránky přímo Vám na míru. Poté můžeme provést cenovou kalkulaci s finální částkou. Každý klient má jiné nároky, proto zde neuvádíme žádné ceny. Naše webové stránky jsou kvalitní, graficky propracované a pomůžou růstu Vaší firmy.

Logotypy a loga

Nepodceňujte logo firmy. Dáme Vám na výběr ze 4. unikátních variant. Upravujeme stávající loga a tvoříme logomanuály. Naše loga jsou vždy jednoduchá, výstižná, efektivní a snadno zapamatovatelná. Exportujeme je do formátu PDF, AI, PSD a PNG. Logo je ikona, pod kterou Vás lidé poznají a je výrazným přínosem pro úspěšnost firmy.

Tvorba grafických prací

Potřebujete graficky zpracovaný návrh? Naše firma je pro Vás ta správná volba. Tvoříme grafiky do webů, na tisk, on-line bannery, letáky, roll-upy, vizitky, jídelní a nápojové lístky, brožury, dárkové poukazy a mnoho dalších. Jsme schopni nejen připravit podklady pro tisk, ale i jeho zajištění u smluvních partnerů. Vše je připraveno s precizností a kvalitou.

Správa a údržba webu

Máte-li vytvořený web s redakčním systémem, nemusí nutně znamenat, že naši pomoc nepotřebujete. Rádi Vám pomůžeme se správou webových stránek a jejich úpravou nebo se zaškolením v redakčním systému. Pokud od nás máte webové stránky, dostanete slevu 10 % na jakékoliv další činnosti.

Top