O nás

Kdo jsme?

Jmenuji se Vladimír Hajník a jsem grafik. Na jednom projektu vždy pracuje okolo 6 lidí, aby webové stránky byly kvalitní. V našem týmu pracuje grafik, programátor, vývojář, stylistka a copywriterka. Každý má na starosti jinou činnost a věnuje se jí na 100 %. Webové stránky tvoříme od roku 2010, takže nejsme žádní nováčci. Nyní se zabýváme responzvními weby, tvorbou firemních log a logomanuálů, on-line i tištěných bannerů, letáků, vizitek, brožur nebo například jen přípravou na tisk a mnoho dalších.

Co je responzivita?

Jedná se o způsob stylování HTML dokumentu, které zaručí, že zobrazení stránky bude optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atd.). Především díky vlastnosti Media Queries, která je zahrnuta ve specifikaci CSS3, lze rozpoznat vlastnosti zařízení, na kterém je stránka prohlížena a přizpůsobit tak samotnou stránku a její obsah. Vyhledávač Google od listopadu 2014 uživatelům usnadňuje nalezení webů optimalizovaných pro mobilní zařízení. V české verzi vyhledávače se tak ve výsledcích vyhledávání začala zobrazovat šedým písmem poznámka "Optimalizováno pro mobily". Tato poznámka se obecně objevuje u těch webů, které nedisponují obsahem ve formátu Flash, používají takové stylování textu, aniž by uživatel musel zoomovat, není na nich nutné horizontální posouvání a odkazy jsou zobrazeny s dostatečnými rozestupy, aby na ně bylo možné klepnout prstem.

Proč využít naše služby?

Zajímáme se o trendy ve světě webových stránek, takže nikdy nebudete "out", máme flexibilní ceny a rozebereme cíle a požadavky, aby to pro Vás nebylo finanče zbytečné. Jsme tým perspektivních lidí, kteří mají skvělé výsledky a zaručeně nebudete zklamaní. Nemáme žádné pronajaté kanceláře, takže nemusíme dávat přemrštěné ceny webu, abychom vykryly náklady. Navíc ke každé webové stránce děláme zdarma SEO servis a vytvoříme firemní sociální sítě. Ty jsou velmi efektivní v prodeji a v propagaci Vaší společnosti.

Top